Špeciálne pre kuriérov

Wolt Ti spolu s O2 Business Services prináša 3 mobilné paušály pre kuriérov za bezkonkurenčné ceny – skvelý benefit pre tvoju prácu, no nielen tú.

Zistiť viac

Wolt X O2BS paušály

Ktorý je najlepší pre Teba?

Paušál Wolt Kuriér 35

Neobmedzené volania do všetkých sietí

Neobmedzené SMS do všetkých sietí

Bez viazanosti

35 GB dát

Teraz len za
16 €

Chcem Wolt Kuriér 35

Paušál Wolt Kuriér 15

Neobmedzené volania do všetkých sietí

Neobmedzené SMS do všetkých sietí

Bez viazanosti

15 GB dát

Teraz len za
12 €

Chcem Wolt Kuriér 15

Paušál Wolt Kuriér 5

Neobmedzené volania do všetkých sietí

Neobmedzené SMS do všetkých sietí

Bez viazanosti

5 GB dát

Teraz len za
9 €

Chcem Wolt Kuriér 15

Všetky ceny sú uvedené bez DPH.
Ponuka nie je časovo obmedzená a cena sa vzťahuje na 1 SIM kartu.

Máš ďalšie otázky?

Chcem Wolt Kuriér paušál, ale mám viazanosť na svoje telefónne číslo

Najlepší spôsob je počkať, kým Ti skončí viazanosť na existujúcom čísle a potom si objednať niektorý z paušálov Wolt Kuriér.

Sú súčasťou paušálov Wolt Kuriér aj služby v roamingu?

Áno, súčasťou paušálov Wolt Kuriér je aj štandardný roaming pokrývajúci krajiny EÚ+ (Zóna 1), ktorý obsahuje neobmedzené volania, SMS, MMS a čerpanie dát podľa príslušného dátového balíka.

Viac o našom biznis roamingu nájdeš aj tu: https://www.o2bs.sk/letny-biznis-roaming

Čo sa stane po vyčerpaní objemu dátového balíka?

Prenos dát v národnej sieti bude do konca fakturačného obdobia spomalený a v zahraničí v Zóne1 pozastavený. O vyčerpaní 90% a 100% balíka Ti posielame notifikačné SMS-ky. Prenos dát plnou rýchlosťou si môžeš obnoviť prostredníctvom služby Obnova dát.

Pôvodné dátové balíky 5 GB, 15GB a 35GB sa jednou aktiváciou služby Obnova dát obnovia o ďalších 5 GB.

Ako si aktivujem službu Obnova dát?

Jednorazovo si balík obnovíš zaslaním SMS na číslo 99222 s textom INTERNET OBNOVA. O úspešnom navýšení balíka Ti pošleme notifikačnú SMS. Obnoviť si môžeš balík aj viackrát za jedno fakturačné obdobie.

Ako je spoplatnená Obnova dát?

Cena za obnovu dát je dohodnutá v Zmluve so spoločnosťou Wolt. Poplatok za jednorazovú Obnovu dát je 5 € a balík Ti obnovíme o doplnkových 5 GB dát.

Koľko SIM s paušálmi Wolt Kuriér môžeš mať na 1 firmu?

Na jedno IČO si môžeš v rámci Zmluvy o poskytovaní služieb aktivovať až 3 rôzne paušály Wolt Kuriér.

Prečo sú Wolt Kuriér paušály výhodné?

Paušály Wolt Kuriér sú vyvinuté špeciálne pre potreby kuriérov. Predstavujú aktuálne tú najvýhodnejšiu ponuku. Ich súčasťou sú neobmedzené volania, SMS, rýchle dáta (podľa príslušného dátového balíka) a roaming v krajinách EÚ+. Navyše, sú bez akejkoľvek viazanosti.

Pokiaľ je táto ponuka zaujímavá aj pre Tvojich kolegov, alebo blízkych, môžeš si aktivovať na 1 zmluvu naraz až 3 rôzne paušály Wolt Kuriér.

Prečo nie je v paušáloch Wolt Kuriér aj služba Netflix?

Podmienky biznisových paušálov Wolt Kuriér sú zastrešené Rámcovou zmluvou so spoločnosťou Wolt, sú individuálne dohodnuté a služby sú obsluhované spoločnosťou O2 Business Services.

Biznis programy neobsahujú všetky retailové funkcionality programov ponúkaných na predajniach operátora O2 Slovakia a nie je možné tieto funkcionality ani dokúpiť.

Pre službu Netflix je nutné zakúpiť si niektorý z verejne dostupných programov na štandardnom predajnom mieste O2 Slovakia, ktoré nájdeš napríklad tu: www.o2.sk/ponuka/mobilne-sluzby/novy-o2-pausal

Čo by si mal vedieť o sieti a službách O2 Business Services?

Pri poskytovaní našich služieb sa snažíme byť maximálne jednoduchý a transparentný. Vďaka osobnému prístupu a flexibilite vieme našim firemným zákazníkom, využívajúcim komplexné portfólio našich služieb ušetriť veľké množstvo peňazí.

V našej 4G sieti Ťa ohromí kvalita signálu, rozsah pokrytia a rýchlosť internetového pripojenia. Pripojenie 4G LTE je až 5-krát rýchlejšie ako „klasické” 3G.

V súčasnosti môžeš vyskúšať najmodernejšiu 5G sieť až v 416 lokalitách. Dnes je 5G sieť dostupná už pre 52,5 % obyvateľov miest a obcí Slovenska a neustále pokračujeme v jej rozširovaní.

Každý mesiac narastá aj počet zákazníkov s vhodným 5G zariadením, s ktorým si môžu zákazníci naplno užiť výhody najmodernejšej 5G siete. V máji predstavoval podiel takýchto zariadení v sieti O2 už vyše 18 %. Viac užitočných informácií o 5G sieti nájdeš na stránke www.o2.sk/5G.

V našej biznis divízií O2 Business Services sa navyše snažíme prinášať zákazníkom nadštandardnú zákaznícku podporu. Preto ak máš otázku, alebo potrebuješ poradiť, kontaktuj naše Centrum starostlivosti o zákazníkov.

Na telefónnom čísle +421 2 2211 2240 sme Ti k dispozícii počas pracovných dní v pondelok až piatok, od 8:30 do 16:30 hod. Alebo napíš email na: wolt@o2bs.sk a naši špecialisti Ťa budú kontaktovať ihneď ako to bude možné.

Chceš k paušálu Wolt Kuriér aj nový smartfón?

Paušály Wolt Kuriér sú bez akejkoľvek viazanosti, alebo zariadenia. Pokiaľ ale potrebuješ nové zariadenie, alebo rozmýšľaš, že vymeníš svoje staré zariadenie za nové, máme pre Teba na výber z najširšej ponuky z najnovších telefónov, ale aj overených klasík, ktorú nájdeš tu: www.o2.sk/ponuka/telefony-a-zariadenia.

Z našich skúseností s firemnými zákazníkmi Ti môžeme odporučiť aj telefóny a zariadenia z ekosystému Samsung, ktoré posunú Tvoju každodennú prácu na vyššiu úroveň. Naša ponuka zahŕňa aj širokú škálu tabletov pre každú príležitosť, smart hodinky, slúchadlá a rôzne doplnky, ktoré rozšíria možnosti využitia Tvojich zariadení. Tie sú navrhnuté tak, aby medzi sebou efektívne spolupracovali a pomáhali zvyšovať Tvoju produktivitu. Vďaka integrovanej platforme Samsung Knox sú dokonale ochránené nielen samotné zariadenia, ale aj Tvoje dáta v nich.

Preskúmaj zariadenia Samsung v ponuke O2 tu: www.o2.sk/e-shop/produkty/telefony-samsung

Je možné kúpiť paušál Wolt Kuriér aj neskôr?

Áno, ponuka výhodných paušálov Kuriér Wolt platí do odvolania a tak si môžeš nielen aktivovať nový paušál Wolt Kuriér aj neskôr, ale tiež si môžeš k už existujúcemu paušálu Wolt Kuriér dokúpiť ďalšie. Celkovo si môžeš na jedno IČO v rámci Zmluvy o poskytovaní služieb aktivovať až 3 rôzne paušály Wolt Kuriér.

Informácie o dokúpení ďalších paušálov Wolt Kuriér k už existujúcemu paušálu Wolt Kuriér Ti poskytne naše Centrum starostlivosti o zákazníkov.

Na telefónnom čísle +421 2 2211 2240 sme Ti k dispozícii počas pracovných dní v pondelok až piatok, od 8:30 do 16:30 hod. Alebo napíš email na: wolt@o2bs.sk a naši špecialisti Ťa budú kontaktovať ihneď ako to bude možné.

Nenašiel si odpoveď alebo potrebuješ poradiť?

Kontaktuj Centrum starostlivosti o zákazníkov!

Aby sme Ti to celé uľahčili, pripravili sme extra zákaznícku linku, kde špecialisti z O2 Business Services odpovedia na každú otázku, prípadne vyriešia Tvoj problém.

+421 2 2211 2240

Na telefónnom čísle sme Ti k dipozícii v pondelok až piatok, od 8:30 do 16:30 hod.

wolt@o2bs.sk

SAMSUNG predstavuje komplexný ekosystém zariadení

SAMSUNG predstavuje komplexný ekosystém zariadení, ktorý využiješ nielen v práci, ale aj vo voľnom čase

Samsung to už dnes zďaleka nie sú len smartfóny. Ponuka zariadení, ktoré posunú Tvoju každodenú prácu na vyššiu úroveň zahŕňa aj širokú škálu tabletov pre každú príležitosť, smart hodinky, slúchadlá a rôzne doplnky, ktoré rozšíria možnosti využitia Zvojich zariadení Samsung. Zariadenia sú navrhnuté tak, aby medzi sebou efektívne spolupracovali a pomáhali zvyšovať Tvoju produktivitu. Vďaka integrovanej platforme Samsung Knox sú dokonale ochránené nielen samotné zariadenia, ale aj Tvoje dáta v nich.

Zariadenia Samsung v ponuke O2

Contact form image

Povedzte nám čo potrebujete, o všetko ostatné sa postaráme

Nechajte nám vaše telefónne číslo. Radi vám telefonicky poradíme.