Kontaktné osoby

Vážený zákazník,
pre zlepšenie komunikácie Vašich zamestnancov s O2 Business Services, a.s. Vás prosíme o aktualizáciu oprávnených osôb, ktoré možu Vašu spoločnosť zastupovať.

Po vyplnení nižšie uvedeného formuláru oprávnení Vám zašleme dokument s oprávnenými osobami na podpis.
Podpísaný dokument Vás poprosíme obratom zaslať na e-mailovú adresu o2bs@o2bs.sk

Obchodný kontakt
Komunikácia cenových ponúk, úpravy cien, administrácia zmluvných dokumentov, zasielanie informácií o službách Poskytovateľa (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Portálový administrátor
Hlavný administrátor s prístupom do biznis portálu a oprávnením pre aktiváciu, deaktiváciu, modifikáciu služieb, reklamácia a objednávanie hardwaru, prístup k faktúram a podrobným výpisom hovorov, nahlasovanie technických požiadaviek. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Administratívny kontakt
Osoba oprávnená pre aktiváciu, deaktiváciu, modifikáciu služieb a reklamácia hardwaru. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Finančný kontakt
Zasielanie faktúr a podrobných výpisov, reklamácia fakturácie služieb. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Technický kontakt
Nahlasovanie porúch, reklamácia služby, oznámenia o plánovanej údržbe, zasielanie informácií o službách Poskytovateľa. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Planed outage
Kontakt pre notifikáciu o plánovachých vypadkoch služieb. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Car Control
Adminsitrátor služby Car Control. (Meno, Priezvisko, kontaktné telefónne číslo, e-mail)

Contact form image

Povedzte nám čo potrebujete, o všetko ostatné sa postaráme

Nechajte nám vaše telefónne číslo. Radi vám telefonicky poradíme.