Private APN

Bezpečné privátne dátové pripojenie pre vaše mobilné zariadenia.

Prejsť k detailom služby

Dajte svojim zamestnancom možnosť bezpečne
sa pripojiť na firemnú sieť odkiaľkoľvek

Bezpečné vzdialené pripojenie k firemným aplikáciám

Bezpečný prístup k firemným dátam odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Citlivé firemné dáta prenášané mimo verejného internetu.

Šité na mieru každého zákazníka

Služba dostupná pre niekoľkých zamestnancov, pre desiatky externých predajcov alebo pre tisíce M2M zariadení.

Jednoduchá implementácia

Na inštaláciu nie je potrebné sústrediť všetky zariadenia na jednom mieste. Mobilná sieť zariadenia automaticky rozpozná a prihlási sa do privátneho APN.

Kompatibilita s ostatnými mobilnými službami

Aj v rámci Private APN je možné využívať dátové balíčky s FUP spomalením prenosu. Takisto sú dostupné aj všetky možnosti obnovy dátového balíčka po jeho vyčerpaní. A všetky firemné SIM karty môžu byť zaradené zároveň v Private APN aj v spoločnom Data POOLe.

Detaily, ktoré rozhodujú

Pre koho je služba určená?

Služba Private APN je uzatvorená dátová sieť a prístup do nej majú výlučne požadované zariadenia. Vďaka bezpečnosti tejto siete možno bezstarostne pristupovať na firemnú sieť kedykoľvek a odkiaľkoľvek a vzdialene tak využívať všetky jej funkcionality. Prácu s citlivými údajmi či aplikáciami môžete tak vykonávať aj kdekoľvek mimo kancelárie. Každému zákazníkovi ponúkame možnosť odbornej konzultácie, vďaka čomu vieme nájsť dokonalý prienik medzi potrebami zákazníka a možnosťami najmodernejších technológií, ktoré používame.

Práca s citlivými dátami

S citlivými dátami môžete pracovať odkiaľkoľvek aj bez bezpečnostného rizika. Práca z domu či počas služobnej cesty sa tak stáva oveľa dostupnejšou a komfortnejšou.

Práca s firemnými aplikáciami

K citlivým firemným aplikáciám sa môžete pripojiť aj bez toho, aby ste sedeli v kancelárii. Vďaka bezpečnej sieti a šifrovanému dátovému spojeniu možno vzdialene využívať Intranet či rôzne aplikácie, napríklad SAP, CRM systém a mnohé ďalšie.

Pripojenie k informačným technológiám

Služba Private APN je ideálna aj na vzdialené pripojenie k rôznym informačným technológiám, akými sú napríklad zdieľané disky, NAS, firemné servery, kamerové systémy a podobne.

Ako služba funguje?

Služba Private APN je základným stavebným kameňom bezpečných služieb z pristupujúcich mobilných zariadení. Privátna APN sieť oddelí vašu dátovú prevádzku od ostatnej internetovej prevádzky na mobilnej sieti a tým ju maximálne zabezpečí proti útokom z internetu. V APN sieti budú zároveň môcť komunikovať iba SIM karty, ktoré si sami určíte. Môžete tiež využiť najjednoduchšiu a veľmi bezpečnú metódu overovania SIM kariet do APN siete, tzv. MSISDN Enrichment, a odbremeniť sa tak od prihlasovacích údajov a Radiusov. Služba je veľmi flexibilná, aj čo sa týka konfigurácie APN siete. Keďže pre každého zákazníka budujeme separátnu APN sieť, môžete si konfiguráciu tej vašej určiť sami. Môžete si vybrať medzi dynamickým a statickým prideľovaním IP adries a sami si určíte aj privátny IP pool, z ktorého budú vašim zariadeniam IP adresy prideľované. Tiež si môžete vybrať z VPN tunelov podľa svojich potrieb, či už vám vyhovuje GRE, IPSec alebo chcete prevádzku z APN siete smerovať cez vašu MPLS VPN (IP Connect). V prípade, že chcete využívať aj Radius server, nemusíte riešiť jeho prevádzku vo svojej infraštruktúre. Môžeme vám ponúknuť privátnu APN sieť aj s Virtual Radius serverom, ktorý vám sprístupníme cez API, vďaka čomu budete môcť získať accounting dáta a spravovať svoju APN sieť a SIM karty.ssa

Contact form image

Povedzte nám čo potrebujete, o všetko ostatné sa postaráme

Nechajte nám vaše telefónne číslo. Radi vám telefonicky poradíme.